Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
1416194

Patronką naszej Wspólnoty jest Matka Boża Bolesna i Św. Józef.  

Opiekun grupy ks. Mariusz Krasula.

Zelatorka: Teresa Bednarczyk.

Jesteśmy współpracownikami Matki Bożej Bolesnej. Tworzymy stały ,,ostry dyżur’’ w ratowaniu dusz oddalonych od Boga. Staramy się otoczyć modlitewnym łańcuchem serc życie swoje oraz bliskich. Poprzez swoje modlitwy i ofiary pragniemy wyjednać – dla wiernych katolików wytrwanie w łasce uświęcającej, dla obojętnych religijnie i dla grzeszników – łaskę nawrócenia, oraz dla wszystkich – dobrą i świętą śmierć. 

       Nie zapominamy też o tych, którzy przeszli już do wieczności i potrzebują naszego wsparcia modlitewnego.   

Odmawiamy codziennie koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Spotykamy się raz w miesiącu na wspólnej modlitwie w Kościele, gdzie odmawiamy  Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, uczestniczymy we Mszy Św., a później uwielbiamy Jezusa w Najświętszym Sakramencie poprzez śpiew i modlitwy.                                              

Modlimy się prywatnie w zaciszu własnych domów.

Angażujemy  się w różne akcje apostolskie na terenie swojej parafii.

Organizujemy pielgrzymki do Sanktuarium.

        Realizując powyższe cele, należący do Wspólnoty kierują często swe myśli ku wieczności, starają się wystrzegać grzechu by wzrastać w dobru, by w ten sposób być gotowym na śmierć w każdej chwili życia. Jeżeli chcesz dążyć do nieba i pomagać innym, aby kiedyś do niego trafili

DOŁĄCZ DO NAS! 

        Wyobraź sobie wdzięczność jaką kiedyś w niebie okażą Tobie te osoby, którym pomogłeś uniknąć nieskończonego cierpienia w miejscu gdzie nie ma Boga i szczęścia. Co zatem można zrobić dla zbawienia ludzi?    

Matka Boża w Fatimie wzywa: „Módlcie się, módlcie się wiele i czyńcie ofiary za grzeszników, ponieważ wiele dusz idzie do piekła, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił." Bez względu na swoje powołanie, każdy z nas może zrobić wiele dobrego dla zmierzających w kierunku piekła.   

Dzisiaj jest

środa,
21 października 2020

(295. dzień roku)

Święta

Środa, XXIX Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni