II Niedziela Adwentu rok A

04.12.2016r.

1.      Tydzień liturgiczny i intencje mszalne.

2.      Dziś wypada dzień modlitw za Kościół na Wschodzie. Z tej racji zbiórka do puszek.

3.    Tak jak w ubiegłym tygodniu - zapraszamy wszystkich wiernych, dorosłych, młodzież na Msze roratnie ku czci MB o godz. 17.00. Prosimy wszystkie dzieci (szczególnie te, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. i sakramentu bierzmowania). We wtorek na Mszy wieczorowej naszą wspólnotę a szczególnie dzieci nawiedzi św. Mikołaj. W czwartek ważna Uroczystość Maryjna – Niepokalanego Poczęcia NMP. Serdecznie zapraszamy.

4.      Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w czasie Mszy św. roratnich, będą one przeznaczone na dekoracje szopki i wystrój kościoła.

5.   Parafia rozprowadza opłatki wigilijne. Ofiary są przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Przypominamy o akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom Caritas – dobrowolna ofiara za świecę od 5 zł.

6.      Dzieci kl. III SP przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami zapraszamy 8 grudnia na godz. 17.00. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone medaliki. Po Mszy św. zebranie rodziców.

7.      Prosimy o zgłaszanie chorych do świątecznej spowiedzi i Komunii św. Zapisy w zakrystii.

8.     Parafialna Grupa Charytatywna organizuje zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących: ”Adwentowy Dar Serca”. W naszym kościele oraz w wybranych grębowskich sklepach są wystawione koszyki, do których można wrzucać produkty żywnościowe. Pod koniec adwentu zostaną one przekazane ubogim rodzinom z naszej wspólnoty. Zachęcamy do ofiarności.

9.      W środę spotkanie kandydatów na ministrantów.

10.W piątek zbiórka dla ministrantów i lektorów.

11.W sobotę - próba scholii o godz. 10.00 i spotkanie Oazy o 10.30.

12.Za tydzień po Mszy Św. wieczornej spotkanie KSM i grupy teatralno-biblijnej.

13.Zapowiedzi:

III. Mateusz Surma z Jamnicy i Bernadetta Sibiga z Obojny

14.W przyszłą niedzielę przed sumą różaniec poprowadzi Róża pani Zofii Grębowiec a adorować na nabożeństwie popołudniowym będzie Róża pani Janiny Szewc.

15.Dziękujemy za sprzątanie kościoła i na sobotę na godzinę 8.00 prosimy następujących parafian.

21 sierpnia 2017

Poniedziałek, XX Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św