Mija 30 lat od poświęcenia nowej plebanii 1.07.2014 r.

Trzydzieści lat temu w pierwszy dzień lipca 1984 roku, podczas obchodów jubileuszowych 380-lecia powstania parafii i 460-lecia wybudowania pierwszego kościoła poświęcono nową plebanię. Dokonał tego Ksiądz Biskup Bolesław Taborski w asyście kapłanów z dekanatu tarnobrzeskiego i księży rodaków. Prace nad budową plebanii rozpoczęły się z końcem lipca 1981 roku z inicjatywy ówczesnego proboszcza księdza Bolesława Pilka.

Powitanie lata 6.07.2014 r.

W niedzielne popołudnie ks. Adamowi udało się namówić grupę młodzieży, która razem z nim pojechała na rowerach trasą przez Jeziórko i Żupawę do Orlisk Żupawskich na imprezę plenerową pod tytułem: "Powitanie lata". Było wyśmienicie. Uczestnicy wyjazdu wzięli udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez organizatorów, oglądali mecz piłki siatkowej i jedli pieczone kiełbaski. Wracali do Grębowa podziwiając po drodze zachodzące Słońce, dzieląc się między sobą wrażeniami z udanego spotkania.

Oazowe wakacje 2014 r.

Wakacje oazowe to wspaniała przygoda z Bogiem i ludźmi. Oprócz przeżyć duchowych i poznania nowych ludzi atrakcyjne były piesze wycieczki i wyjazdy autokarowe. Ciekawe były spotkania w grupach. Uczestnicy turnusów przyjechali do Grębowa wypoczęci i umocnieni duchowo, zapewniając, że skorzystają w przyszłości z tej formy wakacyjnego wypoczynku i będą zachęcać innych do wyjazdów na oazę.

Tydzień św. Krzysztofa w Grębowie 20-27.07.2014 r.

W dniach 20-27 lipca 2014 r. obchodzony jest w Polsce XV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: "Niesiemy Chrystusa na krańce świata". W piątek 25 lipca parafianie polecali w modlitwach ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza w dniu Jego imienin, prosząc jednocześnie Jego patrona w intencji polskich misjonarzy i misjonarek. W niedzielę 27 lipca po Mszach Świętych księża poświęcali pojazdy parafian i modlili się o większą rozwagę dla każdego kierującego pojazdem i o większy szacunek dla każdego użytkownika drogi. W tym dniu w Jamnicy ksiądz proboszcz Tomasz Kołodziej dokonał poświęcenia nowego parkingu, wybudowanego za kaplicą filialną pw. Matki Kościoła. Na zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa wspólnie z parafianami z Wydrzy nasi parafianie uczestniczyli w zorganizowanym wyjeździe do Muzeum Misyjnego im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej.

11 grudnia 2017