Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
1376708

Warsztaty teatralne z dr Sylwestrem Łysiakiem 7.15.22 kwietnia 2013 r.

W dniach 7.15 i 22 kwietnia w poniedziałkowe popołudnia w budynku GCK w Grębowie odbywały się warsztaty teatralne pod kierunkiem znawcy tematu panem doktorem Sylwestrem Łysiakiem. Na te spotkania przychodzili starsi i młodzież naszej parafii, szczególnie ta, która uczestniczy co roku w misterium Męki Pańskiej oraz lektorzy, którzy czytają Słowo Boże w grębowskiej świątyni. Młodzi pod okiem instruktora ćwiczyli dobrą wymowę, umiejętność zaprezentowania się na scenie oraz uczestniczyła w scenkach biblijnych. Natomiast starsi uczyli się również gry aktorskiej co przyniosło im wiele radości i humoru.

Wycieczka parafialna 21 kwietnia 2013 r.

W niedzielę 52-osobowa grupa parafian udała się wraz z ks. Adamem Kamińskim w podróż autokarem do Lublina i Kozłówki. Uczestnicy mieli zapewnioną wspaniałą pogodę. Podczas całodniowej wycieczki uczestnicy zwiedzili najpierw obóz koncentracyjny na Majdanku. Potem udali się do Kozłówki, gdzie oglądali pałac rodu Zamojskich a następnie powrócili do Lublina by zobaczyć Zamek Lubelski i budynki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W drodze powrotnej zatrzymali się w Wierzchowiskach gdzie pracował ksiądz proboszcz Tomasz Kołodziej. Wszyscy byli zadowoleni z wyjazdu a szczególnie młodzież, która angażuje się w życie naszej parafii.

Zwiedzanie obozu na Majdanku

Odwiedziny w pałacu Zamojskich w Kozłówce

Wspólne zdjęcie przed Zamkiem Lubelskim

Zwiedzanie Zamku

Wspólne zdjęcie na dziedzińcu KUL

Przed dworem Sanna w Wierzchowiskach

Odpust Św. Wojciecha 23 kwietnia 2013

Podczas uroczystej sumy odpustowej sprawowanej w intencji parafian licznie zebrani wierni modlili się o potrzebne łaski w Roku Wiary. Odpustowy kaznodzieja ze zgromadzenia Ojców Redemptorystów O. Grzegorz Jaroszewski ukazał w osobie Świętego Wojciecha przykład gorliwego świadka Chrystusa i wzór do naśladowania. W liturgi brali udział: strażacy z OSP Grębów, zespoły śpiewacze, młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania i przedstawiciele Róż Różańcowych, za co serdecznie dziękował ksiądz proboszcz Tomasz Kołodziej.

Dzisiaj jest

sobota,
04 lipca 2020

(186. dzień roku)

Święta

Sobota, XIII Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob. albo wsp. św. Elżbiety Portugalskiej