Wizytacja Kanoniczna w Parafii Grębów 1-2.03.2013

Wizytację przeprowadził ks.bp Edward Frankowski. W pierwszym dniu odwiedził szkoły, przedszkole, urząd gminy oraz domy osób chorych i rodzin kapłanów, pochodzących z Grębowa. Po wieczornej Eucharystii spotkał się z grupami młodzieżowymi działającymi przy parafii, Kółkiem Różańcowym  oraz strażakami z OSP Grębów. Następnego dnia udzielił sakramentu bierzmowania 121 młodym parafianom.

Grębowscy ministranci i grupa oazowa z ks. bp Edwardem Frankowskim

Wpis do kroniki parafialnej

Pamiątkowe zdjęcie Biskupa i strażaków z OSP Grębów

Złoty Jubileusz s. Bertilli

Złoty jubileusz życia zakonnego s. Bertilli 10 marca 2013r

Jubilatka w gronie sióstr ze Zgromadzenia Służebniczek NMP

Dekoracja wielkopostna wykonana przez siostrę Jeremiaszę - zakrystiankę

Droga Krzyżowa dróżkami Grębowa

Dnia 22 marca 2013r. po zakończeniu Mszy Świętej parafianie przemierzyli trasę od kościoła parafialnego przez Kąt do cmentarza. Mimo niskiej temperatury i przenikliwego wiatru uczestnicy tego nabożeństwa wytrwali do końca, za co serdecznie dziękował i gratulował ksiądz proboszcz Tomasz Kołodziej.

Niedziela Palmowa 24 marca 2013r.

W tym dniu w parafii odbył się gminny konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną. O godzinie 18.00 w bydynku Gminnego Centrum Kultury młodzież oazowa pod kierunkiem księdza Adama Kamińskiego wystawiła tradycyjne Misterium Męki Pańskiej. Po jego zakończeniu ogłoszono wynik konkursu. Za najdłuższą palmę 5,72 metrów – nagroda specjalna wójta gminy Kazimierza Skóry dla  Zespołu Kalina z Zapolednika. Nagrodę ks. proboszcza Tomasza Kołodzieja za oryginalność otrzymał zespół Grębowianki. Nagroda jury przypadła dla Klubu Seniora w Wydrzy. Nagrodę Dyrektora GCK otrzymali: Zespół Jagoda z Zabrnia, najmłodszy uczestnik konkursu – Daria Masternak z Zabrnia oraz Katarzyna Smykla z Krawców za najmniejszą palmę.

21 sierpnia 2017

Poniedziałek, XX Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św